neděle 6. října 2013

Počátek putování

Vydáváme 97. kapitolu Ságy o Vinlandu, jež nese název „Bouřící se vladař“. Kapitola má osmadvacet stránek. Na konci je tentokrát obšírnější poznámka ohledně dění v této kapitole, která uvádí na pravou míru vztah Jukimurovy vize a původního příběhu.

Dále vypouštíme do světa první svazek Poutníků. Prvotinu Jukimura Makoty, která vycházela v týdeníku Morning, ovšem dosti nepravidelně. První dvě kapitoly vyšly v roce 1999 v podstatě jako oneshot na dvě části, na něž po více než roce navázaly další kapitoly. Předem dávám vědět, že Poutníky budeme vydávat dosti pomalu, protože je to peklo na sazbu, která mi tedy trvá. A skeny jsou také spíše starší a vyžadují větší práci při čištění. Ještě se omlouvám, za mnohdy dost malý text v bublinách, ale někdy je tam toho opravdu dost a když se to skloubí s nepěkně postavenou bublinou, tak je to pak opravdu miniaturní.

V obou případech se o korektury postaral Maty93 a kontroly provedl Toren. Dále se prosím neohlížejte na stavové okénko hned vpravo. Plugin se nějak porouchal a netuším, kdy bude zase funkční. Možná ho do té doby ještě něčím nahradím.

Další Parazit nejspíše koncem října.

Žádné komentáře:

Okomentovat